Meditatii Clasele 5-8 - Sarida Club, after school, cursuri copii, engleza cambridge,gradinita particulara,loc de joaca,petreceri, cursuri pentru copii

Go to content

Main menu

Meditatii Clasele 5-8

1) Sarida Clubul nostru ofera meditatii la disciplina Matematica pentru nivelul primar, gimnazial si liceal.
Avem profesori calificati care va pot ajuta in a stapani cunostinte de algebra si geometrie.
Meditatiile sunt pentru aprofundarea cunostintelor predate la scoala sau pentru admiterea la liceu sau la facultate.

2) Oferim meditatii pentru Limba si Literatura Romana
pentru nivelul primar, gimnazial si liceal.
Avem profesori calificati care va pot ajuta in a stapani cunostinte de limba, semantica, gramatica si analiza literara.

3) Oferim meditatii Limba Engleza cu profesori calificati .

Pret : 140 lei / 4 sedinte a cate 2 ore.

Back to content | Back to main menu