Scoala de vara - Sarida Club, after school, cursuri copii, engleza cambridge,gradinita particulara,loc de joaca,petreceri, cursuri pentru copii

Go to content

Main menu

Scoala de vara

SCOALA  DE  VARA 2016

Iunie, Iulie, August, Septembrie 2015

1 zi

1 sapt.

4 sapt

07.30-12.30

45 lei

175 lei

599 lei

07.30-19.30

55 lei

225 lei

799 lei

Destinata copiilor cu varsta intre 2 ani - 12 ani!!!

- Programul incepe cu gimnastica de dimineata;
- Jocuri recreative si jocuri de echipa;
- Teme de vacanta (optional / suplimentar la cererea parintelui);
- Saptamani tematice cu cel putin 1 iesire/ saptamana ( excursie, plimbare in aer liber)
- Proiecte creative;
- Activitati de cultura generala
- Activitati in are liber in curtea Clubului Sarida;
- Accesul liber la Sala de jocuri;
- Masa este inclusa si cuprinde : mic dejun 8:00, gustare de fructe 10.00 ( pentru programul 7:30-12.30)
- Masa este inclusa si cuprinde : mic dejun 8:00, gustare de fructe 10.00 pranz Felul 1 si Felul 2 ora 13.00, gustare ora 17.00( pentru programul 7:30-19.30)

- 10% discount pentru frate / sora;
- Discount-urile se pot cumula;
- Saptamanile se considera cele calendaristice (luni - vineri) si sunt la alegere, nu este obligatoriu sa fie consecutive;

- Daca parintele intarzie, copilul va intra la locul de joaca la tariful de 20 lei / h.
- Cand copilul absenteaza mai mult de o saptamana (5 zile consecutiv),  aceasta perioada se va compensa prin ateliere;

La Sarida Kids Club membri mai pot accesa:
sala de sport, ateliere copii (dans, balet, pictura, art craft,  teatru, limbi straine, aikido), doua sali de petrecere, spatiu de joaca in aer liber; WI-FI gratuit, zona de relaxare pentru adulti, fresh bar (ceaiuri, fresh-uri, gustari).

Pentru inscriere:
Varsta minima este de 2 ani.
Zilnic ne puteti contacta intre orele 9:00 – 19:30 la telefon
0726.528.844, sau 0760.132.301 in orice perioada a anului. Inscrierile se vor face in limita locurilor disponibile.

• Actele necesare la inscriere sunt urmatoarele:

Copie certificat nastere copil
Copii CI parinti, pe care se vor scrie nr. de telefon mobil
Adeverinta de la medicul de familie al copilului care sa specifice faptul ca acesta este “apt pentru admiterea in colectivitate”.
Numai daca este cazul, parintele va face o lista cu alimentele si medicamentele la care copilul este alergic.

• Trusa copilului:

Toate obiectele trebuiesc inscriptionate cu numele copilului
Incaltaminte de interior.
Imbracaminte de interior
Pampers, daca este cazul.
Pijama.
Sticla cu apa personalizata.

• Taxa pentru prima saptamana.

Back to content | Back to main menu